Schedule & Results (Stratford Aces Girls Hockey)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Constitution
Policies
Current Coaches
Executive & Staff
Honorary Lifetime Member
Retirement of #8
Online Libraries
Arenas
Contact Us
Games Centre
Schedule & Results
Organization Calendar
Playoff Schedule & Results
Tryouts
Tryouts
TRYOUT SCHEDULE
Registration
Rowans Law Information
About Aces Hockey Programs
Player Assistance Links
What do my Rep Registration Fees pay for?
Permission to Skate Form
Neil Herman Fund
Neil Herman Fund
Memorial Fund Application
Festival Cup Tournament
Festival Cup Tournament
Festival Cup Challenge Registration Form
Tournament General Information
Tournament Rules
Bench Staff & Timekeepers
Bench Staff & Timekeepers
Police Checks
Respect In Sport
Trainers Certification
Coach Trainer & Manager Information
OWHA Travel Permit Instructions
Timekeeper & Electronic Gamesheet Information
Electronic Gamesheet Info for Bench Staff
Classifieds
Aces Scholarship
Aces Scholarship
Aces Scholarship Essay Rubric
Award winner notes
Previous Award Winners
Aces Gear
Try Girls Hockey Registration Form
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
740 Games
All Scheduled Games
740 Games
Unreported Games
16 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
740 games
All Opponents
740 games
Amherst Lady Knights
2 games
Arizona Kachinas Green
1 game
Ayr Rockets B > C
2 games
Ayr Rockets
6 games
B.A.D.G.H. Blazers
6 games
Badgers White
1 game
Belle Tire
1 game
Belleville Bearcats
1 game
Biggby Coffee
1 game
Bluewater Hawks B
3 games
Bluewater Hawks C
3 games
Bluewater Hawks HL
1 game
Bluewater Hawks
34 games
Boston Junior Eagles
1 game
Brampton Canadettes
4 games
Brantford Ice Cats
8 games
Brock Jr Badgers
1 game
Burlington Baracudas
10 games
Caledon Coyotes #4660
1 game
Cambridge Roadrunners
23 games
Carleton Place Cyclones
1 game
Carolina Junior Hurricanes
2 games
Central Perth Predators C
5 games
Central Perth
3 games
Central York Panthers #10
1 game
Chatham Kent Crush
6 games
Chatham Outlaws
3 games
Chatham-Kent Crush B
2 games
Chatham-Kent Crush C
2 games
Chicago Mission
1 game
Clarington Flames
1 game
Detroit Belle Tire
1 game
Durham West Lightning
2 games
East Otawa Stars
1 game
Etobicoke Dolphins
4 games
Etoiles Laurentides-Lanaudiere
1 game
Flamborough Falcons
10 games
Florida Alliance
1 game
GCGH Stars
1 game
Glenview USA
1 game
Gloucester Stars
3 games
Grand River Mustangs
9 games
Grand River Mustangs B
3 games
Guelph Jr. Gryphons
11 games
Haldimand Rivercats
1 game
Hamilton Hawks
4 games
Honeybaked 16U
1 game
Huron Heat C
7 games
Huron Heat
10 games
Ilderton Jets B
6 games
Ilderton Jets C
2 games
Ilderton JETS
4 games
Ironbound Elite
1 game
Kanata Rangers
3 games
Kitchener Lady Rangers B
5 games
Kitchener Lady Rangers
15 games
L.A Lions
1 game
Lakeshore Lightning
2 games
Lambeth Lancers B
2 games
Lambeth Lancers C
1 game
Lambeth Lancers HL
1 game
Lambeth Lancers
9 games
Lambton Attack 4202
1 game
Lambton Attack B
2 games
Lambton Attack HL1
2 games
Lambton Attack
2 games
Leaside Wildcats
2 games
Lindsay Lynx
1 game
London Devilettes "00
1 game
London Devilettes #656
1 game
London Devilettes 636
3 games
London Devilettes 658
1 game
London Devilettes B 636
5 games
London Devilettes B
3 games
London Devilettes
30 games
Lucan Irish B
5 games
Lucan Irish C > HL
2 games
Lucan Irish HL
2 games
Lucan Irish
8 games
Markham-Stouffville Stars
1 game
Metro West Force Citadels
1 game
Mississauga Hurricanes
4 games
Mitchell Meteors C
3 games
Mitchell Meteors
3 games
Mooretown Lady Flags B
4 games
Mooretown Lady Flags C
1 game
Mooretown Lady Flags
8 games
Mount Forest Rams
1 game
Napanee Crunch
3 games
Nepean Wildcats
3 games
Norfolk Hericanes
1 game
North Halton Twisters 2564
1 game
North Halton Twisters
5 games
North Middlesex Jr Stars
3 games
North Middlesex Jr. Stars C
5 games
North Simcoe Capitals
2 games
North York Storm
1 game
Oakville Hornets - Junior Leafs
1 game
Oakville Hornets - The Swifties
1 game
Oakville Hornets 1252
1 game
Oakville Hornets
6 games
Orangeville Tigers #3148
1 game
Orangeville Tigers
3 games
Oshawa Lady Generals
2 games
Ottawa Lady Sens
1 game
Ottawa Valley Thunder
1 game
Owen Sound Ice Hawks
9 games
Parkhill
2 games
Peterborough Ice Kats
2 games
Philadelphia Little Flyers Black
1 game
Pittsburgh Penguins Elite
1 game
Regina Avana Rebels
1 game
Rochester JR Americans
1 game
Sarnia Lady Sting C
1 game
Sarnia Lady Sting B
4 games
Sarnia Lady Sting HL Girard
2 games
Sarnia Lady Sting
3 games
Saugeen Maitland Lightning
27 games
Saugeen Shores Storm
1 game
Scarborough Sharks #839
1 game
Scarborough Sharks
2 games
South Huron Sabres B
3 games
South Huron Sabres C
5 games
South Huron Sabres
34 games
South Point Stars
6 games
St Catharines Brock Jr. Badgers
1 game
St Catharines Jr Badgers #6724
1 game
St. Catherines Brock Jr Badgers
2 games
St. Marys Rock B
6 games
St. Marys Rock C
4 games
St. Marys Rock
20 games
St. Thomas Panthers B
4 games
St. Thomas Panthers
15 games
Stoney Creek Sabres
6 games
Strathroy
1 game
Subaru Rockets
1 game
Sudbury Lady Wolves
1 game
Sudbury Orange Crush
1 game
Team Illinois
2 games
Team Wisconsin
1 game
Tillsonburg Lightning C
3 games
Tillsonburg Lightning
4 games
Timmins Falcons
1 game
Toronto Leaside Wildcats 3753
1 game
Toronto Leaside Wildcats
6 games
Twin Centre Hericanes B
7 games
Twin Centre Hericanes C
7 games
Twin Centre Hericanes
6 games
Upper Maitland Mustangs
3 games
Walkerton Capitals
5 games
Wallaceburg Lakers
2 games
Waterloo Ravens
29 games
West Oxford Inferno B
2 games
Whitby Wolves
5 games
Wilmot Wolverines C
4 games
Wilmot Wolverines
11 games
Windsor Wildcats
12 games
Wingham 86ers
3 games
Woodstock Wildcats B > C
1 game
Woodstock Wildcats B
9 games
Woodstock Wildcats C
6 games
Woodstock Wildcats
26 games
Woolwich Wild
15 games
Zurich Thunder
2 games
×
Filter By Venue
All Venues
740 games
All Venues
740 games
Home Venues
Ajax Community Centre
4 games
Albert McCormick
10 games
Allman Memorial Arena
37 games
Argyle Arena
5 games
Bell Sensplex
3 games
Bell Sesplex
3 games
Bellsens plex
2 games
Bostwick Community Centre (London) rink a
1 game
Bostwick Community Centre
4 games
CAA Center
2 games
Cambridge Sports Park
4 games
Canlan Ice Sports - York Rink 6
1 game
Canlan Ice Sports Etobicoke (rink 4)
1 game
Canlan Ice Sports York (Rink 3)
2 games
Canlan ice sports York rink 2
1 game
Canlan Ice Sports
2 games
Canlan sports York
1 game
Centennial Park Arena - West
1 game
Centennial Park Arena West pad
1 game
Centre Wellington Sportsplex (Fergus Comm Centre
6 games
Century Gardens Recreation Centre
2 games
Civic Centre Arena
9 games
Delpark Homes Centre
1 game
Delpark Pad 1
1 game
Delpark Pad 3
1 game
Dorchester Flight Executive Centre
2 games
Dufferin Lions Arena
4 games
East Bayfield Community Center
1 game
East Bayfield Community Centre
3 games
East Elgin Community Complex
5 games
Ford Performance Center Rink 2
1 game
Fort Erie Leisureplex
3 games
Galt Arena
3 games
Gateway Ice Centre
5 games
Hensall & District Community Centre
1 game
Hespeler Memorial Arena
15 games
Iceland
5 games
Joshua Creek Arena (Oakville) Red
1 game
Karl Homuth
1 game
Kennedy Ice Arena
6 games
Kinsmen Arena
3 games
Leisure 2
2 games
Leisure Rinks
2 games
London Sports Park (London) - South
1 game
London Sports Park
10 games
Long Branch Arena - Main
1 game
Luther Vipond (Brooklin) Memorial
2 games
Mohawk 4 Ice
4 games
Mold-Masters Sportsplex
1 game
Morgan Firestone Arena
2 games
Norwich arena
2 games
Perth East Recreation Complex
1 game
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
3 games
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3 games
Queen Elizabeth Arena
3 games
RIchcraft Sensplex - HEO Arena
2 games
RIchcraft Sensplex - Milk Up Arena
1 game
RIM Park
16 games
Rotary Complex (Rink A)
148 games
Rotary Complex (Rink B)
83 games
Seaforth & District Community Centre
5 games
Seven Bridges arena
2 games
Seven Bridges NHL
1 game
Sherwood Community Centre
3 games
Sixteen Mile Sports Complex
4 games
South Courtice - Pad B
1 game
Southwood Arena (Woodstock District CC) (Woodstock) - Green
4 games
Southwood Arena (Woodstock District CC)
8 games
Tribute Communities Centre
1 game
University of Guelph
6 games
Waterloo Memorial Rec Complex
5 games
Western Fair Sports Centre (London) - Hanstone Rink
1 game
Western Fair Sports Centre
7 games
Woodstock District Community Complex - Green
1 game
Woodstock District Community Complex
1 game
Zurich Arena
2 games
Away Venues
Appleby Ice Centre
1 game
Atlas Tube Centre
1 game
Blenheim Community & Rec Centre
1 game
Bluewater Community Centre
4 games
Blyth & District Community Centre
2 games
Bostwick (A)
2 games
Campus Pad 1
1 game
Canlan Etobicoke
2 games
Canlan Ice Sports - Etobicoke Rink1
2 games
Canlan Ice Sports (Oshawa)
1 game
Canlan Ice Sports Etobicoke - Rink 3
1 game
Canlan Ice Sports -Etobicoke Rink 3
1 game
Canlan Ice Sports York - Rink 3
1 game
Canlan Ice Sports York - Rink 5
3 games
Canlan Oakville
1 game
Canlan York
2 games
Capri Arena (South Windsor)
2 games
Carling Arena
1 game
Centenn Park Arena
1 game
Central Arena
1 game
Central Huron CC
1 game
Chatham Memorial Arena
2 games
Columbia Icefield
1 game
Delpark Pad 2 or Campus 1
1 game
Dickson arena
1 game
Elora & District Community Centre
1 game
Embro
1 game
Fergus (B)
2 games
Ford Performance Center- Rink 4
1 game
Ford performance centre rink 2
1 game
Forest Glade Arena
2 games
Gale Centre
1 game
Gemini (Green)
2 games
Gemini Sportsplex
12 games
Grand River Arena
1 game
Grand River
1 game
Greenwood Rec Centre
1 game
Greenwood
1 game
Gretzky Sports Complex
2 games
Harry Howell Arena
1 game
Holiday 1
1 game
Ilderton Arena
1 game
Ilderton
4 games
Iroquois Park Sports Centre
1 game
JD McArthur Harry Lumley Bayshore Community Centre
1 game
Joe Thornton CC (Presstran)
1 game
Joshua Creek Arena (Oakville) Blue
1 game
Joshua Creek Arena
3 games
Julie McArthur Rec Centre
2 games
Karl Homuth Arena
1 game
Kinsmen Arena A London
1 game
Komoka Rec Complex
1 game
Lambeth Arena
2 games
London Sports Park (London) - North
1 game
London Sports Park (North)
1 game
Lucan Community Centre
3 games
Lucan
5 games
Lucknow Arena
1 game
Memorial
2 games
Merriton Centennial Arena
1 game
Mildmay Arena
7 games
Mitchell Arena
1 game
Mooretown Sports Complex
2 games
MSC (Rink 1)
1 game
NDCC
1 game
NFF Rec Centre
3 games
Nichols Rec Centre
1 game
North Dumfries & Ayr Farmers Mutual Comm Centre
2 games
North Huron Wescast Community Complex
2 games
North Middlesex Arena
1 game
North Middlesex
3 games
PERC
2 games
Perth East Rec Complex
1 game
Pyramid Rec Centre
9 games
RIchcraft Sensplex - Potvin Arena
1 game
Sarnia PASA (Rink 2)
3 games
Seaforth Arena
3 games
Seven Bridge NHL
1 game
Seven Bridges
2 games
South Huron Rec Centre
10 games
South Huron
3 games
Southwood Arena (Woodstock District CC) (Woodstock) - Red
2 games
Sportsworld Arena
4 games
St Clements Arena (Twin Centres)
3 games
St Thomas Elgin Memorial
1 game
St Thomas Joe Thornton Community Centre
6 games
St. Marys (Rock)
5 games
St. Thomas Memorial
1 game
Stephen Township Arena
5 games
Stephen Township
2 games
Teeswater Community Centre
4 games
Thames Campus Arena
1 game
The Aud (Kinsmen)
1 game
Tillsonburg (Campbell)
1 game
Tillsonburg (Memorial)
1 game
Tillsonburg Community Centre
1 game
Tony Rose Memorial Sports Centre
1 game
Walkerton Community Centre
2 games
Waterloo Memorial Rec Complex (Waterloo)
1 game
Watford
1 game
Wellesley
8 games
WERC
2 games
West Middlesex Memorial (Strathroy Arena)
2 games
Western Fair Sports Centre (London)
1 game
Wilmot Complex (Optimist)
2 games
Wilmot Rec Complex
3 games
WMMC
1 game
Woodstock Civic
8 games
Woodstock District Community Complex - Red
1 game
Woodstock District Community Complex (Red)
1 game
Woolwich (Dan Snyder & Jim McLeod)
2 games
Woolwich Township Arena
2 games
Zurich
1 game
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2024-2025
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
×
May 2023
1 game
Sep 2023
5 tournaments
71 games
Oct 2023
9 tournaments
106 games
Nov 2023
16 tournaments
126 games
Dec 2023
8 tournaments
100 games
Jan 2024
10 tournaments
102 games
Feb 2024
8 tournaments
132 games
Mar 2024
3 tournaments
91 games
Apr 2024
14 tournaments
11 games
March 2024
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
Romeo Optometry U11 C
Mitchell Tournament
Mitchell, ON
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
Dunny's Source for Sports U9 C
Oshawa Tournament
Oshawa, ON
Game Details
Fri 01
1:15 PM
Home Tournament Game
Dunny's Source for Sports U9 C
vs Upper Maitland Mustangs
Delpark Pad 3
1-6
W
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Home Playoff Game
Famme & Co U13 C
vs Central Perth
U13CPD1
Rotary Complex (Rink B)
11-0
L
Game Details
Sat 02
8:00 AM
Away Tournament Game
Dunny's Source for Sports U9 C
@ Lambeth Lancers
Campus Pad 1
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Home Game
TD Bank U9 HL
vs Lambton Attack HL1
U9HLA-23
Rotary Complex (Rink A)
2-6
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:15 PM
Away Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
@ London Devilettes
U18AAPL4
London Sports Park
5-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:40 PM
Away Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
@ Saugeen Maitland Lightning
U18APD2
Mildmay Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
Famme & Co U13 C
@ Woodstock Wildcats C
U13D4-29
Woodstock Civic
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:45 PM
Home Playoff Game
Uniac Insurance U13B
vs Chatham-Kent Crush B
U13D1-27
Rotary Complex (Rink B)
1-1
Game Details
Sat 02
3:30 PM
Home Tournament Game
Dunny's Source for Sports U9 C
vs Owen Sound Ice Hawks
Delpark Pad 1
2-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:45 PM
Home Playoff Game
Romeo Pet Hospital U15 A
vs Saugeen Maitland Lightning
U15APD2
Rotary Complex (Rink B)
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Away Playoff Game
Excalibur Insurance U15 B
@ Sarnia Lady Sting B
U15D1-08
Sarnia PASA (Rink 2)
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:00 PM
Home Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
vs Saugeen Maitland Lightning
U15AAPL3
Rotary Complex (Rink A)
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:05 PM
Away Playoff Game
Swanson's Jewellers U18 B
@ South Huron Sabres
U18BPD2
South Huron Rec Centre
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:30 PM
Home Playoff Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs Owen Sound Ice Hawks
U18BBPL2
Allman Memorial Arena
5-2
L
Game Details
Sun 03
7:00 AM
Away Tournament Game
Dunny's Source for Sports U9 C
@ Lambeth Lancers
Delpark Pad 2 or Campus 1
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Home Playoff Game
Famme & Co U13 C
vs Woodstock Wildcats C
U13D4-13
Rotary Complex (Rink A)
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Home Playoff Game
Swanson's Jewellers U18 B
vs Mooretown Lady Flags B
U18D2-29
Rotary Complex (Rink A)
2-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:00 PM
Home Playoff Game
Excalibur Insurance U15 B
vs St. Thomas Panthers B
U15D1-18
Rotary Complex (Rink A)
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:00 PM
Home Playoff Game
Line X U13 A
vs South Huron Sabres
U13APD1
Rotary Complex (Rink A)
2-1
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:15 PM
Away Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
@ Saugeen Maitland Lightning
U15AAPL4
Teeswater Community Centre
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Away Playoff Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
@ South Huron Sabres
U18BBPD4
Bluewater Community Centre
0-1
L
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Away Playoff Game
Famme & Co U13 C
@ Twin Centre Hericanes C
U13D4-18
Wellesley
2-2
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Home Playoff Game
Romeo Pet Hospital U15 A
vs St. Thomas Panthers
U15APL5
Rotary Complex (Rink A)
2-1
L
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:15 PM
Home Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
vs Upper Maitland Mustangs
U11CPD4
Rotary Complex (Rink B)
1-3
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:15 PM
Home Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
vs Saugeen Maitland Lightning
U18AAPD3
Rotary Complex (Rink B)
0-1
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:00 PM
Home Playoff Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs South Huron Sabres
U18BBPD3
Rotary Complex (Rink A)
3-0
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
5:00 PM
Home Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
vs Cambridge Roadrunners
U15AAPL5
Rotary Complex (Rink A)
2-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Home Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
vs St. Marys Rock
U11CPD5
Rotary Complex (Rink A)
2-1
L
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:30 PM
Home Playoff Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs Waterloo Ravens
U18BBPL5
Rotary Complex (Rink A)
5-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:30 PM
Home Playoff Game
Line X U13 A
vs South Huron Sabres
U13APL5
Rotary Complex (Rink A)
1-0
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Home Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
vs Cambridge Roadrunners
U18APL2
Rotary Complex (Rink A)
2-1
L
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:45 PM
Away Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
@ Bluewater Hawks
U18AAPL6
Gemini Sportsplex
0-0
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:15 PM
Home Playoff Game
Uniac Insurance U13B
vs St. Marys Rock
U13BPD3
Rotary Complex (Rink B)
0-0
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:15 PM
Away Playoff Game
Line X U13 A
@ Woodstock Wildcats
U13APL4
Southwood Arena (Woodstock District CC)
1-2
L
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:30 PM
Away Playoff Game
Romeo Pet Hospital U15 A
@ Bluewater Hawks
U15APL2
West Middlesex Memorial (Strathroy Arena)
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 08
5:15 PM
Home Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
vs Guelph Jr. Gryphons
U18APL5
Rotary Complex (Rink B)
1-4
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:15 PM
Away Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
@ Wingham 86ers
U11CPD6
North Huron Wescast Community Complex
1-3
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:45 PM
Home Playoff Game
Famme & Co U13 C
vs Upper Maitland Mustangs
U13CPD6
Rotary Complex (Rink B)
1-4
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Away Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
@ Cambridge Roadrunners
U15AAPL6
Hespeler Memorial Arena
2-2
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:10 PM
Away Playoff Game
Line X U13 A
@ Lucan Irish
U13APL3
Lucan Community Centre
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Home Game
TD Bank U9 HL
vs Lucan Irish HL
U9HLA-25
Rotary Complex (Rink A)
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:00 PM
Away Game
Dunny's Source for Sports U9 C
@ Ilderton Jets C
U9B-38
Ilderton
0-4
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:15 PM
Away Playoff Game
Uniac Insurance U13B
@ London Devilettes B 636
U13D1-13
London Sports Park (North)
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:40 PM
Away Playoff Game
Romeo Pet Hospital U15 A
@ Saugeen Maitland Lightning
U15APD1
Mildmay Arena
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Away Playoff Game
Line X U13 A
@ South Huron Sabres
U13APD2
South Huron Rec Centre
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:45 PM
Home Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
vs Woodstock Wildcats B > C
U11D4-50
Rotary Complex (Rink B)
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Away Playoff Game
Famme & Co U13 C
@ Wilmot Wolverines C
U13D4-25
Wilmot Complex (Optimist)
3-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Home Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
vs London Devilettes
U18AAPL3
Rotary Complex (Rink A)
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:30 PM
Home Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
vs Saugeen Maitland Lightning
U18APD3
Rotary Complex (Rink A)
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:30 PM
Away Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
@ Waterloo Ravens
U15AAPL1
Albert McCormick
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:30 AM
Home Playoff Game
Famme & Co U13 C
vs Mitchell Meteors
U13CPD3
Rotary Complex (Rink A)
6-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:00 AM
Home Playoff Game
Humphrey Fleet Service U15AA
vs Waterloo Ravens
U15AAPL2
Allman Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Home Playoff Game
Uniac Insurance U13B
vs Mooretown Lady Flags B
U13D1-26
Rotary Complex (Rink A)
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Away Playoff Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
@ Waterloo Ravens
U18BBPL6
RIM Park
0-3
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:30 PM
Home Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
vs Sarnia Lady Sting C
U11D4-47
Rotary Complex (Rink A)
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:30 PM
Home Playoff Game
Romeo Pet Hospital U15 A
vs South Huron Sabres
U15APD3
Rotary Complex (Rink A)
0-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:00 PM
Home Playoff Game
Line X U13 A
vs Saugeen Maitland Lightning
U13APD3
Rotary Complex (Rink A)
2-0
L
Game Details
Venue Info
Fri 15
6:30 PM
Away Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
@ Huron Heat C
U11D4-12
Seaforth Arena
2-4
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:00 AM
Home Game
Dunny's Source for Sports U9 C
vs Woodstock Wildcats C
U9B-33
Rotary Complex (Rink A)
1-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Home Game
TD Bank U9 HL
vs Sarnia Lady Sting HL Girard
U9HLA-28
Allman Memorial Arena
3-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:15 PM
Away Playoff Game
Uniac Insurance U13B
@ Sarnia Lady Sting B
U13D1-21
Sarnia PASA (Rink 2)
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:30 PM
Away Exhibition
Taylor Fluid Systems U18 BB
@ Cambridge Roadrunners
U18BB316
Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:50 PM
Away Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
@ South Huron Sabres C
U11D4-36
Stephen Township
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Away Exhibition
Romeo Pet Hospital U15 A
@ Cambridge Roadrunners
U15A316
Hespeler Memorial Arena
2-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Away Playoff Game
Orr Insurance U11 A
@ St. Catherines Brock Jr Badgers
U11PL4
Merriton Centennial Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:00 PM
Home Playoff Game
Romeo Optometry U11 C
vs Mooretown Lady Flags C
U11D4-49
Rotary Complex (Rink A)
1-4
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:15 PM
Away Game
TD Bank U9 HL
@ Sarnia Lady Sting HL Girard
U9HLA-29
Sarnia PASA (Rink 2)
0-5
L
Game Details
Venue Info
Mon 18
6:45 PM
Away Exhibition
Uniac Insurance U13B
@ Walkerton Capitals
U13B318
Walkerton Community Centre
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:00 PM
Away Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
@ Flamborough Falcons
U18APL6
Harry Howell Arena
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
Taylor Fluid Systems U18 BB
Hamilton Hawkey Tournament
Hamilton, ON
Game Details
Fri 22
11:30 AM
Home Tournament Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs Brantford Ice Cats
Morgan Firestone Arena
Game Details
Fri 22
5:30 PM
Away Tournament Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
@ Flamborough Falcons
Morgan Firestone Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:00 PM
Home Tournament Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs Hamilton Hawks
Mohawk 4 Ice
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Home Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
vs Burlington Baracudas
U18AAPLRD21
Allman Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:30 PM
Away Exhibition
Humphrey Fleet Service U15AA
@ Oakville Hornets
U15AA323
Joshua Creek Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Away Exhibition
Romeo Pet Hospital U15 A
@ Owen Sound Ice Hawks
U15A323
Julie McArthur Rec Centre
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:00 PM
Away Game
TD Bank U9 HL
@ Lambeth Lancers HL
U9HLA-31
Lambeth Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:15 PM
Away Tournament Game
Taylor Fluid Systems U18 BB
@ St Catharines Jr Badgers #6724
Mohawk 4 Ice
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:00 PM
Away Exhibition
Romeo Pet Hospital U15 A
@ Woolwich Wild
U15AEX1
Woolwich (Dan Snyder & Jim McLeod)
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:00 AM
Away Game
TD Bank U9 HL
@ Zurich Thunder
U9HLA-06
Zurich
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:30 AM
Home Playoff Game
Orr Insurance U11 A
vs St. Catherines Brock Jr Badgers
U11PL3
Rotary Complex (Rink A)
Game Details
Venue Info
Sun 24
1:00 PM
Away Playoff Game
Sommers Generator Systems U18 AA
@ Burlington Baracudas
U18AAPLRD22
Central Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:30 PM
Away Exhibition
Excalibur Insurance U15 B
@ Woolwich Wild
u15b324
Woolwich Township Arena
Game Details
Venue Info
Mon 25
6:30 PM
Away Playoff Game
Famme & Co U13 C
@ Twin Centre Hericanes C
U13D4-1V4
Wellesley
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:45 PM
Home Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
vs B.A.D.G.H. Blazers
U18APL7
Rotary Complex (Rink B)
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:00 PM
Away Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
@ B.A.D.G.H. Blazers
U18APL8
East Elgin Community Complex
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:30 PM
Home Exhibition
Taylor Fluid Systems U18 BB
vs Guelph Jr. Gryphons
U18BBEX
Rotary Complex (Rink A)
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:45 PM
Home Exhibition
Sommers Generator Systems U18 AA
vs Stoney Creek Sabres
U18AAEX1
Rotary Complex (Rink B)
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:45 PM
Away Playoff Game
Orr Insurance U11 A
@ Woolwich Wild
U11APL2
Woolwich Township Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
12:00 PM
Home Playoff Game
Orr Insurance U11 A
vs Woolwich Wild
U11APL1
Allman Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:00 PM
Home Playoff Game
Turner Plumbing U18 A
vs Flamborough Falcons
U18APL5
Allman Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
1:30 PM
Away Exhibition
Humphrey Fleet Service U15AA
@ Burlington Baracudas
U15AAEX3
Appleby Ice Centre